До 70-річчя визволення України від німецько-фашистських загарбників.

День визволення України від фашистських загарбників відзначається в Україні 28 жовтня. Свято встановлено в Україні «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…» згідно з Указом Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20 жовтня 2009 року № 836/2009

З нагоди свята 28 жовтня 2014 року відбулася урочиста зустріч керівництва області, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації, депутатів місцевих рад, керівників ветеранських організацій з ветеранами війни, які перебувають на стаціонарному лікуванні у госпіталі.


Привітали теплими словами пацієнтів медичного закладу начальник КЗ "Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни" Тимошенко Валерій Володимирович, радник голови ХОДА Січова Валентина Іванівна, мер міста Херсон Володимир Васильович Миколаєнко, директор Департаменту охорони здоров'я ХОДА Короленко Віктор Миколаєвич та директор Департаменту соціального захисту населення Причина Геннадій Георгійович.

Січова Валентина Іванівна - радник голови обласної державної адміністрації.


Федько Тамара Іванівна - заступник голови обласної ради.


Миколаєнко Володимир Васильович - Херсонський міський голова.


«Життя - мудра річ. Ви винесли на своїх плечах перемогу у тій страшній війні, вселили нам віру в те, що біда більше ніколи не загляне в наш дім. Однак сьогодні ворог знову на порозі. Але незважаючи ні на що, ми впевнені, що вистоїмо. Ветерани своїм прикладом показали, що можна творити великі речі, маючи віру і правду в серці. Ми зробимо так, щоб ті, хто вже раз захистив рідну країну, побачили над своєю головою мирне небо », - сказала Валентина Січова.


Більш того, за ініціативи губернатора Херсонської області Путілова Андрія Станіславовича обласний госпіталь інвалідів і ветеранів війни отримав нову сухожарочну шафу для операційного блоку закладу.



Для ветеранів війни, які знаходяться на лікувані в госпіталі був проведений святковий концерт силами коллективу обласної філармонії та хору обласного будинку культури «Таврійська родина».






Крім того, на базі госпіталю з 27 жовтня 2014 року проводиться виставка експонатів та документів Великої Вітчизняної війни Херсонським обласним державним архівом, виставки робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа» та виставки квітів обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.











 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх