День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

В рамках відзначення в області Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 26-ї річниці виведення військ з Афганістану 13 лютого 2015 року на базі Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни була проведена урочиста зустріч керівництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Департаменту охорони здоров’я ОДА, депутатів місцевих рад, керівників ветеранських організацій з воїнами-інтернаціоналістами, які перебувають на лікуванні у госпіталі.
На базі госпіталю вже рік постійно діє виставка фотографій, присвяченої 25-й річниці виведення військ з Афганістану.


До свята був проведений концерт для воїнів-інтернаціоналістів силами Херсонського базового медичного коледжу.


Більш того, на базі госпіталю була проведена виставка робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа»


Варто зауважити, що протягом тривалого часу вагому частину учасників бойових дій на території інших держав приймає на лікування саме Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни. Госпіталь розгорнутий на 226 ліжок, структура відділень закладу дозволяє надавати медичну допомогу за основними профілями. Протягом 2014 року у відділеннях госпіталю проліковано учасників бойових дій на території інших держав – 560 осіб або 78,9% від загальної кількості пролікованих стаціонарно по області.


Сьогодні ж, госпіталь отримав додаткову функцію – це центр медичної та психологічної допомоги військовослужбовцям постраждалим в зоні АТО.

 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх