71-а річниця визволення м. Херсона
та Херсонської області.

   13 березня 2015 року ми святкуємо 71-у річницю визволення м. Херсона від німецько-фашистських загарбників. В лютому 1944 року війська 3-го Українського фронту  під  командуванням  армії  генерала    Р.Я.Малиновського приступили до визволення правобережної Херсонщини. 13 березня 1944, частинами 49-й і 295-ї стрілецьких дивізій, що входили до складу 28 Армії, було звільнено м.Херсон від німецько-фашистських загарбників.

В рамках відзначення 71-ї річниці визволення м. Херсона і Херсонської області від німецько-фашистських загарбників 13 березня 2015 року в обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни проведена урочиста зустріч керівництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, керівників ветеранських організацій з ветеранами війни, які перебувають на лікуванні в нашому закладі.

Також, на базі госпіталю з 11 березня 2015 року проводиться виставка квітів обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.


Крім того, для ветеранів, які знаходяться на стаціонарному лікуванні у госпіталі, 13.03.2015 року був проведений святковий концерт силами народного хору «Наша пісня» обласного будинку культури та юннатів еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх