Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

В рамках виконання плану заходів із відзначення в області Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана в обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни 1 жовтня 2015 року відбулася урочиста зустріч керівництва області, Департаментів обласної державної адміністрації: охорони здоров’я, соціального захисту населення, Головного управління пенсійного фонду України в Херсонській області, керівників ветеранських організацій з ветеранами війни, які перебували на лікуванні у госпіталі. В рамках виконання заходів з відзначення в області Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 1 жовтня 2014 року відбулася урочиста зустріч керівництва Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, обласної ветеранської організації та депутатів обласної ради з ветеранами, які перебувають на стаціонарному лікуванні в обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни.

Ветеранів привітали: голова обласної державної адміністрації А.С. Путілов, начальник госпіталю В.В. Тимошенко, голова обласної організації Організації ветеранів України В.А. Куценко.


Від голови обласної державної адміністрації Путілова А.С. був вручений подарунок обласному госпіталю – картину на тему воєнних років.


Також на базі госпіталю з 1 жовтня 2015 року проводяться виставки робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа» та виставки квітів обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.Для ветеранів проведено концерт силами учнів Херсонської загальноосвітньої школи I – II ступення № 16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради та вокальної студії клубу «Патріот Вітчизни» імені генерала Жирнова обласного палацу культури (керівник Т. Жирнова).

Крім того, голова ОДА Путілов А.С. урочисто відкрив клініко-діагностичну лабораторію госпіталю.

(Довідково: Власної клініко-діагностичної лабораторії госпіталь не мав з 1985 року. Всі лабораторні аналізи проводилися на базі обласної клінічної лікарні. У госпіталі клінічна лабораторія була тільки при відділенні гемодіалізу і обслуговувала тільки хворих цього відділення.

У зв'язку з відкриттям відділення гемодіалізу в обласній клінічній лікарні і закриття даного відділення в госпіталі, звільнилися приміщення на ІІІ поверсі хірургічного корпусу, що дало можливість розмістити тут клініко-діагностичну лабораторію і перевести відділення інтенсивної терапії (яке знаходилося в одній кімнаті).


Проведений своїми силами поточний ремонт приміщень. Департамент охорони здоров'я облдержадміністрації виділив додатково 6,0 ст. для клініко-діагностичної лабораторії. За кошти обласного бюджету в сумі 93,0 тис.грн. наприкінці 2014 року закуплено необхідне лабораторне устаткування для початку роботи.На сьогодні клініко-діагностична лабораторія може проводити практично увесь спектр необхідних аналізів для ветеранів війни. Щорічно в госпіталі проводиться більше 120 тис. аналізів для ветеранів війни).

 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх