До 71-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників відзначається в Україні 28 жовтня. Свято встановлено в Україні «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…» згідно з Указом Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20 жовтня 2009 року № 836/2009

З нагоди свята 28 жовтня 2015 року о 12:00 в Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни Херсонської обласної ради відбувся захід приурочений до 71-ї річниці визволення України від фашистських загарбників. Прийшли поздоровити ветеранів Ліна Бондарева - заступник директора Департаменту охорони здоров`я, Віктор Куценко - голова обласної організації ветеранів України, Володимир Столяр - голова обласної організації ветеранів Афганістану, Андрій Пасіка - голова обласної організації товариства Червоний хрест та заступник обласного військового комісара, підполковник Олександр Рибицький.Першим тепло привітав присутніх начальник госпіталю, заслужений лікар України Валерій Тимошенко. Представивши гостей, він запропонував вшанувати полеглих захисників вітчизни хвилиною мовчання.

Ліна Бондарева передала вітання від імені директора Департаменту охорони здоров`я та усіх працівників, зазначила, що подвиг ветеранів заради нашого мирного життя пам`ятають: "Я бажаю Вам та близьким здоров`я, миру, довголіття. Департамент охорони здоров`я прикладає максимум зусиль для забезпечення якісної та доступної медичної допомоги". Представник товариства Червоного хреста передав ветеранам невеликі подарунки з побажанням міцного здоров`я та миру.


Центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді Херсонської обласної ради подарував ветеранам свої роботи в техніці екібано з природніх матеріалів.
Завершився захід святковим концертом, що був організований народним ансамблем "Червона калина" обласного будинку культури. Близько 50-ти ветеранів з аплодисментами та сльозами на очах приймали вітання гостей.


 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх