День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 27-у річницю виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістан

12 лютого 2016 року на базі КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради була проведена урочиста зустріч керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, керівників ветеранських організацій з воїнами-інтернаціоналістами, які перебували на лікуванні у госпіталі.

Для воїнів-інтернаціоналістів був проведений святковий концерт силами народного хору «Дніпровські перезвони» обласного будинку культури.

Крім того проведена виставка робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа» та виставка квітів обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Вагому частину учасників бойових дій на території інших держав приймає на лікування саме Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни. Госпіталь розгорнутий на 226 ліжок. Структура відділень закладу дозволяє надавати медичну допомогу ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій на території інших держав, по основним профілям.

Протягом 2015 року у відділеннях госпіталю проліковано учасників бойових дій на території інших держав - 655 осіб або 79,7% від загальної кількості стаціонарно пролікованих по області.

Хворі, які знаходяться в госпіталі, отримують лікування та харчування за бюджетні кошти.

 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти