День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

15 лютого ми відзначаємо День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 28-у річницю виведення військ колишнього СРСР з республіки Афганістану. Загиблих на чужій війні , замордованих в полоні, знівечених фізично, згадують в цей день – воїнів, що виконували інтернаціональний обов’язок в Афганістані. Їх прізвища закарбовані в граніті і бронзі, їх монументи по всій українській землі, майже в кожному населеному пункті.


14 лютого 2017 року на базі КЗ «Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни» Херсонської обласної ради була проведена урочиста зустріч керівництва обласної державної адміністрації та обласної ради, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, керівників ветеранських організацій з воїнами-інтернаціоналістами, які перебували на лікуванні у госпіталі.

Крім того проведена виставка стенду Херсонської обласної організації "Союз воїнів-інтернаціоналістів" УСВА.

Для учасників бойових дій на території інших держав проведено концерт силами учнів Херсонської загальноосвітньої школи I – II ступення № 16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради.

Вагому частину учасників бойових дій на території інших держав приймає на лікування саме Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни. Госпіталь розгорнутий на 226 ліжок. Структура відділень закладу дозволяє надавати медичну допомогу ветеранам війни, у тому числі учасникам бойових дій на території інших держав, по основним профілям.

Протягом 2016 року у відділеннях госпіталю проліковано учасників бойових дій на території інших держав - 688 осіб або 67,1% від загальної кількості стаціонарно пролікованих по області.

Хворі, які знаходяться в госпіталі, отримують лікування та харчування за бюджетні кошти.

 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти