День визволення України від фашистських загарбників

День визволення України від фашистських загарбників відзначається в Україні 28 жовтня. Свято встановлено в Україні «…з метою всенародного відзначення визволення України від фашистських загарбників, вшанування героїчного подвигу і жертовності Українського народу у Другій світовій війні…» згідно з Указом Президента України «Про День визволення України від фашистських загарбників» від 20 жовтня 2009 року № 836/2009

З нагоди свята 28 жовтня 2013 року відбулася урочиста зустріч керівництва області, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, депутатів місцевих рад з ветеранами війни, які перебувають на стаціонарному лікуванні у госпіталі.


зокрема, зазначено: "Сьогодні ми схиляємо голови перед світлою пам’яттю тих, хто ціною власного життя зупинив фашистську навалу, засвідчуємо глибоку повагу всім, хто в жорстоких боях виборював свободу і незалежність Батьківщини, мужньо чинив опір ворогу у підпіллі, самовіддано трудився в тилу".

«Щиросердно зичу кожному з вас здоров'я на довгі роки, життєвих гараздів та добробуту.Для ветеранів госпіталю був проведений святковий концерт силами вокального ансамблю «Наша пісня» обласного будинку культури.Крім того, на базі госпіталю 28 жовтня 2013 року проводиться виставка експонатів та документів Великої Вітчизняної війни Херсонським обласним державним архівом.


Також у холі госпіталю відбулася виставка малюнків "Війна очима дітей" надісланих від Центру дітячої творчості м.Херсона. 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх