В обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни вшанували ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС

26 квітня Україна та світ відзначають 31-і роковини з дня аварії на Чорнобильській АЕС і згадують подвиг усіх, хто брав участь в ліквідації наслідків масштабної техногенної катастрофи. В цей день до Херсонського обласного госпіталю інвалідів та ветеранів війни завітала заступник директора Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації Ліна Бондарева щоб вшанувати героїв-ліквідаторів, висловити їм свою повагу та вдячність.

В супроводі начальника госпіталю Валерія Тимошенка та медичного персоналу закладу вона відвідала ліквідаторів аварії на ЧАЕС, які наразі перебувають на лікуванні в госпіталі.

Вручаючи квіти, Ліна Володимирівна дякувала героям за мужність, відвагу, за те, що вони не злякалися «мирного атома» і кинулися рятувати життя, здоров’я оточуючих, ризикуючи власним, та запевнила: «Ми докладатимемо максимальних зусиль для того, щоб ви були забезпечені медичною допомогою так, як це має бути, будемо лобіювати та ініціювати закони, які захищають чорнобильців».

Гостя закладу відвідала відділення гастроентерології, терапевтичне, неврологічне відділення та клініко-діагностичну лабораторію, оцінивши умови, в яких проходять лікування пацієнти закладу.

За перший квартал в госпіталі проліковано 26 ліквідаторів-інвалідів першої категорії внаслідок аварії на ЧАЕС, минулого року - 131 чорнобилець. Наразі в ньому знаходяться 10 ліквідаторів.

Лікування, харчування та обстеження ліквідаторів-інвалідів I категорії внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС, які перебувають у госпіталі, здійснюється за кошти обласного бюджету та за рахунок коштів бюджетної програми «Комплексне медико-санітарне забезпечення та лікування онкологічних захворювань із застосуванням високовартісних медичних технологій громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».


 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх