До 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

 

В рамках виконання плану заходів із відзначення Дня пам'яті та примирення та 72-ої річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні,05 травня 2017 року на базі обласного госпіталю ІВВ була проведена урочиста зустріч керівництва місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Департаменту охорони здоров’я, керівників ветеранських організацій, обласного військового комісаріату з ветеранами війни, які перебували на лікуванні у госпіталі.

Для ветеранів війни проведений святковий концерт силами народного хору «Дніпровські передзвони» обласного будинку культури та виступи учнів Херсонської загальноосвітньої школи I-II ступенів № 16 з вивченням мов національних меншин Херсонської міської ради.

Також на базі госпіталю з 04 травня 2017 року проводяться виставки робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа» та обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

Крім того, проведені: виставка робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа», виставка експонатів та документів війни державним архівом Херсонської області та виставка квітів обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти