День захисника України в обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни

13 жовтня, напередодні Дня захисника України в Херсонському обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни зустрічали почесних гостей. До госпіталю завітали: голова обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, міський голова Володимир Миколаєнко, заступник директора Департаменту охорони здоров’я ОДА Ліна Бондарева, депутат обласної ради Юрій Рожков, обласний військовий комісар Ігор Буднік, головний спеціаліст південного міжрегіонального сектору Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників АТО Юрій Любченко, керівники ветеранських організацій – Віктор Куценко, Валерій Міщенко і Євген Кохановський.

«У цей день ми згадуємо усіх тих, хто захищав нашу державу в роки Другої світової війни і на фронті, і в тилу. Сьогодні наші хлопці, керуючись вашим прикладом, захищають мир і спокій нашої держави. Щиро вітаю вас з Днем захисника України і бажаю мирного неба, міцного здоров’я та гарного настрою», - сказав у вітальному слові Андрій Гордєєв, звертаючись до пацієнтів госпіталю.Від колективу закладу ветеранів вітав начальник госпіталю Валерій Тимошенко: «Низько вклоняємось вам і дякуємо за те, що ви зробили і продовжуєте робити сьогодні на благо нашої країни. Щастя, добра вам і вашим родинам». За словами начальника госпіталю, в 2017 році значно покращилися лікування і харчування пацієнтів завдяки додатково наданому 1 млн. грн. бюджетних коштів. Харчування, обстеження, лікування та перебування в госпіталі залишається абсолютно безкоштовним.


Та не лише словами поздоровляли захисників – госпіталь отримав у подарунок функціональні ліжка та обладнання для реабілітації. Після привітань гості відвідали відремонтовані палати для воїнів АТО, чорнобильців і інших категорій ветеранів, поспілкувались з пацієнтами, поцікавились, чи задоволені вони умовами перебування.


Святкову атмосферу доповнили яскравий концерт студентів Херсонського училища культури, виставка робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа» та центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді та «Художньої школи».


 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх