73-річниця визволення України від фашистських загарбників

Сьогодні, напередодні Дня визволення України від фашистських загарбників, що відзначається 28 жовтня, в Херсонському обласному госпіталі інвалідів і ветеранів війни відбулися урочистості. Разом з пацієнтами закладу згадували страшні роки Другої світової війни почесні гості: заступник директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Галина Кучер, голова обласної організації ветеранів України Віктор Куценко та голова обласної організації ветеранів Афганістану Володимир Столяр.

Щирими словами від себе особисто, від Департаменту охорони здоров’я та його керівництва вітала пацієнтів госпіталю Галина Кучер: «Ми, херсонці, як і усі українці не забуваємо неймовірно страшні втрати, яких зазнала наша країна. В цей день хочеться висловити слова вдячності, подяки ветеранам і побажати миру та злагоди у ваших домівках, щоб вас завжди тішили своїми успіхами і зігрівали душевним теплом ваші близькі люди».


«Херсон та область визволили у березні 1944 року. Місто було зруйноване повністю, населення залишилось дуже мало, а німці, відступаючи, прикривались «живим щитом», - згадував страшні моменти минулого Віктор Куценко. В той час в країні було знищено 700 населених пунктів, загинуло близько 10 млн. осіб.

За словами Володимира Столяра, з кожним роком все менше і менше залишається ветеранів. Але пам’ять про часи війни, про перемоги, героїзм воїнів варто зберігати якнайдовше, а для цього - піклуватися про пам’ятники, монументи і розповідати молодому поколінню про важкі часи минулого.


До привітань приєднався і колектив госпіталю на чолі з начальником Валерієм Тимошенко, який відзначив мужність, героїзм, хоробрість українських воїнів і побажав ветеранам здоров’я, активного довголіття і миру. Також прозвучали слова вдячності Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації за увагу до потреб госпіталю, розуміння та підтримку.

Після привітань відбувся концерт колективу «Веселка» Зеленівського будинку культури, який супроводжувався вдячними посмішками та гучними оплесками. До уваги пацієнтів обласний Державний архів надав документи часів Другої світової війни, а учні навчально-мистецького комплексу «Художня школа» - власні яскраві роботи.
 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх