Урочистості до 74-ї річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

День визволення України від німецько-фашистських загарбників відзначають щороку 28 жовтня. Напередодні свята в комунальному закладі «Херсонський обласний госпіталь інвалідів і ветеранів» Херсонської обласної ради відбулися урочистості. Учасники бойових дій, інваліди та ветерани війни, учасники АТО, медичний колектив госпіталю та гості разом згадували ті неймовірно важкі, але щасливі дні звільнення Батьківщини.

Традиційна хвилина мовчання в пам’ять про полеглих на фронті підняла з місця навіть тих, кому за станом здоров’я важко стояти. Теплі вітальні слова гостей закладу стали визнанням подвигу воїнів в часи Другої світової війни.

«Цей день назавжди залишиться в пам’яті, в нашій історії, в наших серцях. Ви усі разом, хто на фронті, хто, працюючи в тилу, подарували нам свободу, перемогу над фашизмом. Міцного здоров’я, активного довголіття вам», - привітав ветеранів начальник госпіталю Валерій Тимошенко.

«Звільнення України розпочалося в грудні 1942 року. Наші земляки проявили героїзм на фронтах і понад 2 млн. осіб отримали державні ордени і медалі. Дякуючи вашій праці, вашим силам після війни Україна швидко відновилася. Спасибі вам за працю, здоров’я, сили, терпіння вам і миру!» - сказала голова обласної організації ветеранів України Лариса Фурса.

Депутат Херсонської міської ради Ігор Семенчев, вітаючи пацієнтів госпіталю, запевнив, що депутатський корпус максимально підтримуватиме заклад, який піклується про здоров’я тих, хто понад 70 років назад врятував нашу країну від фашизму і відбудував її у післявоєнний час.


Також прозвучали вітання від голови обласної організації ветеранів Афганістану Володимира Столяра і головного спеціаліста обласного державного архіву Ірини Лопушинської. Були вручені подарунки: набір чаю та декілька книжок про Херсонщину в часи війни, які видав обласний архів. Написана зі слів очевидців література включає цінні історичні дані і буде дуже цікавою для пацієнтів. Свято завершилося концертом ансамблю пісні «Наддніпрянка»


 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх