9 травня – День Перемоги над німецько-фашистськими загарбниками

9 травня 1945 року назавжди ввійшло в історію як День Перемоги у найбільшій і найкривавішій війні на нашій планеті. Велика Вітчизняна (Друга Світова) війна назавжди залишиться яскравою і надзвичайно трагічною сторінкою в історії нашої країни.

За офіційною статистикою самі лише військові втрати України становлять 7 млн. чоловік. Ми завжди пам’ятатимемо ціну, яку заплатили наші батьки і діди за сьогоднішній мир в Україні. На користь високого усвідомлення свого військового обов`язку з боку українців свідчить і той факт, що вони посідають друге місце після росіян за кількістю героїв Радянського Союзу та повних кавалерів ордена Слави.

Напередодні свята, 8 травня поточного року у нашому закладі до 69-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років відбулася урочиста зустріч керівництва області, місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, керівників ветеранських організацій з ветеранами війни, які перебувають на стаціонарному лікуванні у відділеннях обласного госпіталю. Під час проведення урочистої зустрічі, госпіталю подарований електрокардіограф.

Також для ветеранів війни були проведені святкові концерти-привітання Білозерського ветеранського ансамблю «Калина» та Херсонської обласної філармонії.

Крім того проведені виставки робіт учнів Херсонського навчально-мистецького комплексу «Художня школа», виставки експонатів та документів Великої Вітчизняної війни державним архівом Херсонської області, виставки квітів обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді. 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти