Міжнародний день людей похилого віку

Другий місяць осені починається з особливої дати. 1 жовтня у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН, а в Україні це також і День ветерана.

В рамках виконання заходів з відзначення в області Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана 1 жовтня 2014 року відбулася урочиста зустріч керівництва Департаменту охорони здоров’я обласної державної адміністрації, обласної ветеранської організації та депутатів обласної ради з ветеранами, які перебувають на стаціонарному лікуванні в обласному госпіталі інвалідів та ветеранів війни.

Ветеранів привітали: депутат обласної ради, начальник госпіталю В.В.Тимошенко, голова обласної організації - Організації ветеранів України В.А.Куценко та заступник начальника відділу розвитку та контролю якості медичної допомоги населенню І.В.Холодняк.

Начальник госпіталю В.В. Тимошенко, для ветеранів зачитав поздоровче звернення голови Херсонської обласної державної адміністрації А.С. Путілова з нагоди Дня людей похилого віку.


Для ветеранів війни був проведений концерт силами народного хору «Дніпровські передзвони» обласного будинку культури.


 

 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх