Терапевтичне відділення

Терапевтичне відділення є структурним підрозділом Херсонського обласного ГІВВ для надання терапевтичної допомоги ІВВ, УВВ, УБД та особам, які прирівнюються до них за пільгами, а також учасникам ліквідації аварії на ЧАЕС першої категорії,дітям війни-інвалідам внаслідок загального захворювання,жертвам нацистських переслідувань.


Функції відділення

1.1 Надання кваліфікованої діагностичної та лікувально- профілактичної допомоги хворим із захворюваннями терапевтичного профілю,а також з наслідками захворювань і травм військового часу.

1.2 Організаційно-методична допомога лікувально-профілактичним закладам області з питань діагностики, лікування та диспансеризації хворих терапевтичного профілю.

1.3 Підвищення кваліфікації лікарів з питань діагностики та лікування хворих з захворюваннями терапевтичного профілю, а також середніх мед. працівників шляхом:
  • проходження курсів підвищення кваліфікації та удосконалення з наступною атестацією;
  • участь у роботі лікарських і медсестринських конференцій за наданням докладів і рефератів.

1.4 Планово-консультативна допомога надається хворим, які знаходяться на лікуванні в ГІВВ щотижня зав. відділенням (п’ятниця з 12 до 14 години та під час виїздів у закріплені райони області.

1.5 Екстрена медична допомога здійснюється цілодобово черговими лікарями ГІВВ.

1.6 Сучасні діагностичні технології вивчаються всім колективом лікарів на лікарських конференціях в ГІВВ і на терапевтичному товаристві, що проводяться головним терапевтом області, систематично в ГІВВ організовуються лекції-презентації з впровадження нових препаратів


Перелік захворювань

1.Необхідність виконання спеціальних діагностичних програм у стаціонарних умовах з метою диференційної діагностики нозологічних форм бронхолегеневих захворювань.

2 Гострий обструктивний бронхіт, гострий бронхіт із затяжним (більш 4 тижнів) перебігом.

3 Хронічний гнійний, гнійно-обструктивний бронхіт у фазі загострення, а також хронічні нагниваючи бронхолегеневі захворювання (бронхоєктатична хвороба, хронічний абсцес), котрі не підлягають оперативному лікування і вимагають проведення санації трахіобронхіального дерева.

4 Пневмонія з затяжним або тяжким перебігом.

5 Гострі, одинокі, неускладнені абсцеси легень.

6 Бронхіальна астма у стадії загострення, при відсутності ефекту від лікувальних заходів, які проводяться за місцем проживання.

7 Ексудативні плеврити неспецифічного ґенезу.

8 Захворювання опорно-рухового апарату.

9 Захворювання серцево-судинної системи.

10 Захворювання органів сечовиділення (нирки,сечовий міхур).Завідуюча відділенням – Собилінська Валентина Миколаївна, лікар І категорії зі спеціальності терапія, стаж роботи - 30 років.


 
 
 
 
       
© 2012-2014 Херсонський обласний госпіталь інвалідів та ветеранів війни.  Контакти
Вверх